Kde je hranice Obce?
Kde je hranice Obce? Čím se řídíme cedulí u silnice?
Áno, Waze označí určitú oblasť ako obec podľa ciest ktoré nesú jej názov - vznikne takto City layer.Bajzik268 wrote:To sa vám ako darí označovať hranicu obce ?
Myslel som že Waze si obec označí sama podľa ciest ktoré nesú jej názov
Nebranim se dalsimu segmentu vne cedule oznaceneho jako obec, pokud je tam nejaky barak pod obec patrici, aby u nej mohl byt spravny nazev ulice a casem i cislo. Tam, kde je pouhe pole mi to prijde kontraproduktivni a z hlediska posunite city layer vrstvy i zavadejici, byt z nejakeho administrativniho hlediska omluvitelne. (Sakra, ted jsem se v ty posledni vete nejak zamotal... ) Delame mapy pro ridice a ne pro katastr.Zirland wrote:Velmi rozumný důvod proč je dobře mít u cedule rozdělení segmentu. Děkuji za tento argument.fotrik wrote:Z hlediska funkcnosti jsem tez pro hranici u cedule. Tim dojde k rozdeleni segmentu presne na hranici 90/50, budou lepe zaznamenavany prumerne rychlosti a tim lepsi navigace i odhad casu dojezdu.
Ale tex232 si stěžuje, že segment za cedulí, má označení obce ve které se podle mého nachází. A proti tomu jsem zatím nepřišel na důvod.
Dari sa nam oznacovat nazov obce na segmentoch ciestBajzik268 wrote:To sa vám ako darí označovať hranicu obce ?
Myslel som že Waze si obec označí sama podľa ciest ktoré nesú jej názov
Nuz tak ten segment moze patrit do Chebu len omylom. (Pokial tam nebudu patrit aj ine.)tex232 wrote:Segment který je sjezd z dálnice a nikde žádné domy. Cedule obec je v nedohlednu. Přesněji je to most přes dálnici. To je obec? Sorry ale to mi hlava nebere ....
https://world.waze.com/editor/?lon=12.4 ... =145478065
Re: Kde je hranice Obce?